Australské květové esence - už nenabízím

Aktuální stav: Poté, co jsem začala vyrábět květové esence z českých rostlin, už jsem neměla kapacitu věnovat se nadále práci s Australskými esencemi. Systém českých květových esencí má název Sluneční esence a můžete si prohlédnout naše rostliny a jejich účinky na www.slunecniesence.cz.
 
Jedná se kapky s výtažky z Australských rostlin. Celý  systém je tvořený  69  rostlinami.
Každá rostlina má své specifické účinky a čistí to, co máme usazené v podvědomí a týká se zaměření této rostliny. Dochází k tomu, že vyčistí negativní vzorce a vytvoří tak místo pro nové harmonické nastavení.
 
Příklad: Rostlina Billy Goat Plum čistí zakořeněný stud a nepřijetí našeho fyzického těla. Umožní, abychom přijali to, jak vypadáme a byli s tím v souladu. Spolu s tím přináší potěšení a radost ze sexu, protože už se za sebe nestydíme.
 
Chceme-li se zaměřit konkrétně na Vaše specifické potřeby, pak je vhodné vybrat kombinaci esencí na míru, která bude pracovat na tom, co potřebujete právě teď a je pro Vás prioritou. 
Již 30 let připravuje mateřské tinktury z jednotlivých rostlin osobně jejich původní objevitel Ian White a stále je dále rozvíjí. On sám pochází z bylinkářské rodiny a jeho práce navazuje na tradiční léčitelství původních obyvatel Austrálie. Tinktury připravuje v různých lokalitách Austrálie podle toho, kde lze dané druhy rostlin najít.
 
Lze užívat:

 

 

Esence mohou užívat dospělí i děti a fungují například na různé fóbie, deprese, nevyřešené vnitřní stavy a pomáhají harmonizaci našich partnerských a rodinných vztahů.

"Flower images supplied courtesy of Australian Bush Flower Essences, all rights reserved."