Příběh vzniku esence ze sedmikrásky

O sedmikrásku mne žádal jeden klient už loni, ale ještě jsem neměla pocit, že by byl její čas. Ten přišel až 9.5.2020, kdy jsem měla možnost vyrobit její esenci.
Den předtím nám doma proběhla dosti prudká hádka a já jsem po ní byla naštvaná, neochotná se smířit a v duchu jsem partnera častovala nepěknými, hodnotícími poznámkami. Neříkejte, že to neznáte :-)
 
Když jsem vyráběla sedmikráskovou esenci, cítila jsem, jak mi sedmikráska ukazuje, jaké to je, když je žena něžná, poddajná a pokorná. Jak je krásná, jak září a jak je obdivuhodná.
Ukazovala mi pravý opak mé aktuální povýšenosti a zatvrzelosti. 
Cítila jsem, jak se ve mně může obojí rozpouštět, když se rozhodnu naladit se na energii sedmikrásky chudobky. Tu prostou, něžnou energii, která nemá potřebu se nad nikoho povyšovat.
 
V průběhu tvorby mi přišla zpráva s dotazem, zda by šlo vyrobit esenci ze švába, která by podporovala přijetí programů nedocenění či opovržení, které šváb v lidech vyvolává. Přitom je šváb tvor, který je téměř nezničitelný a na Zemi žije už od dob dinosaurů. 
 
Jak je to podobné sedmikrásce, že? Většinou lidé ani sedmikrásku nijak zvlášť neobdivují. Berou ji jako samozřejmost, protože roste úplně všude a nikdo jí nemusí dělat speciální podmínky nebo dávat extra péči. Někteří se jí dokonce, stejně jako toho švába, snaží urputně zbavit, aby jim nehyzdila trávník. Přitom je sedmikráska tak krásná.
Přináší energii čistoty, pokory a docenění toho, co se nám dostává, ale také docenění sebe sama.
 
Ať ji přinese i vám