Esence z máku vlčího

Vlčí máky mají velmi silnou, přirozeně nespoutanou energii. Jejich tématem je partnerství, sexualita, dospělost a spojení se s naší životní silou v její plnosti a intenzitě.

Je esencí životní síly, partnerství a sexuality. 

Tvorba esence z máku byla provázena silným, poledním žárem. Je naplněna horkou energií léta a divokých zvířat. Jak to bylo?

Když se podíváte na květy máku, vidíte jejich jasně rudou, až krvavou barvu. Květ má 4 okvětní lístky, dva a dva proti sobě stejného tvaru. Jednotlivé okvětní lístky mají tvar ledviny, které jsou párovým orgánem a souvisí se vztahy. Uprostřed květu vyrůstá makovička obklopená tyčinkami. Okvětní lístky jsou velmi jemné, pružné a sametově hebké. Květy produkují mimořádné množství pylu, který je vysoce výživný a živí se jím různý hmyz.

Stonky jsou silně chlupaté a rostlina roní mléčnou šťávu.

Všechny tyto charakteristiky silně připomínají lidské pohlavní orgány. Chloupky, okvětní lístky, jejich barva i struktura, makovička plná semínek i mléčná šťáva.

Mák má rád teplo a slunce.

 

Účinky esence z máku:
  • pomáhá odhodit všechno umělé, vykonstruované, nepřirozené nebo bránící přirozenému prožívání dospělosti a naší životní síly

  • propojuje s životní silou v její ryzí, nespoutané podobě.

  • uvolňuje smutek a bolest prožité v minulosti v oblasti partnerství a sexuality a tvoří prostor pro nadšené prožívání partnerské sexuality v současnosti.

  • rozvíjí naši tvořivost a přináší nové nápady. Jde o nové projekty, nápady, ze kterých se rodí něco nového nebo se rozšiřuje určitá kvalita či znalost, aby ji mohlo používat více lidí.

  • zlepšuje schopnost tvořit vztahy/partnerství založené na naší přirozené podstatě a zdravé sexualitě.

 

Způsob použití:
Esence je dodávaná v lahvičce s rozprašovačem a je určena k vnějšímu použití. Stačí 2 střiky nad hlavu, aby se esence mohla rozprostřít okolo vašeho těla. Vždy ráno po probuzení a večer před spaním. Je fajn, když můžete na daném místě ještě chvíli setrvat. Takto esenci používejte nejméně 3 týdny nebo až do spotřebování celého obsahu. Podle vlastního pocitu můžete esenci skříknout i častěji, např. třikrát denně nebo 3 střiky během jednoho použití.
 
Na začátku užívání se mohou vyplavit některé staré emoce, které s tématy máku souvisí. To je v pořádku. Stačí, když je budete chvilku soustředěně vnímat. Pak mohou samy odeznít a přestat již zasahovat do vaší přítomnosti. Někdy se stane, že vyplave na povrch nějaké těžší téma, což je také dobře a je to výborná příležitost si ho zpracovat v rámci nějaké aktivní práce na sobě.
 
Užívání esence z máku nekombinujte s užíváním esencí jiného druhu. Jiné esence můžete začít užívat 1 - 2 týdny po doužívání esence z máku.

 

Cena lahvičky: 595 Kč

Objem: 50 ml

Složení: voda, hruškový destilát, vibrační výtažek z máku. Esence voní spíše po hruškách, ne po máku. Alhokol je tu pro konzervaci. Nejedná se o aromaterapii, ale o květovou esenci s výše uvedenými účinky.

Ať Vám esence slouží k maximálnímu užitku jemně a v harmonii s Vaším nejvyšším dobrem.

Bára Zumotová

Objednat esence