Esence z fialky

Fialky mě zaujaly už o rok dříve, ale až v roce 2021 přišel ten správný čas. Průběh jejich vzniku byl jiný než u všech předchozích esencí, kdy jsem si jejich účinky zjišťovala v průběhu tvorby samotné esence. Fialka se ohlásila už noc předtím a informace o jejím významu a účincích se do mě doslova vlily najednou během několika minut. 

Fialka mě překvapila silou své lásky. Až mi to téměř vyráželo dech a tlačilo na srdci. Současně bylo velmi krásné a dojemné vnímat jakou kosmickou (všeobjímající a všeprostupující) lásku v sobě nese.
 
Viděla jsem, jak propojuje s duchovními světy, ne však prostřednictvím mysli, ale skrze srdce! Ne nějaké ezo-létání na obláčcích iluzí, ale skutečné procítění jednoty a napojení se na božskou podstatu v násCelý příběh vzniku esence.
 
 
Vlastnosti fialky:

Fialku můžete vnímat všemi smysly. Je nádherná na pohled, jemná na dotek, nádherně voní, skvěle chutná a možná si i můžete poslechnout její vlastní píseň, když se hodně ztišíte.

Její fialková barva jasně odkazuje k duchovním oblastem. Fialová barva je přiřazena 7. čakře. Já osobně jsem fialku vnímala až na ní, tedy nad hlavou, kde prý máme energetické centrum s krásným názvem Hvězda duše.

Výrazný je žlutooranžový střed květu, který souvisí s poselstvím, že to důležité prožíváme srdcem. Fialka propojuje naše srdce s celým vesmírem, s naší božskou podstatou a pomáhá nám prožít absolutní jednotu se vším, co je kolem nás.

Květ fialky jakoby ukazoval: "Rozevři se, otevři svoje srdce a najdeš to, co pořád hledáš. Poklad, svůj střed, svoje spojení s Bohem (Vesmírem). Nemusíš pro to dělat vůbec nic."

Listy fialek mívají tvar srdíčka.

Velmi zajímavý je způsob rozmnožování. Kromě odnoží jí s rozrůstáním se pomáhají mravenci. Její semena totiž mají chutný obal, který mravence láká, a ti je přenášejí na nová místa, kde se fialky mohou rozrůst.

Fialka má široké využití v bylinkářství. Dokonce obsahuje kyselinu salicylovou, což je účinná látka acylpyrinu. 

Účinky esence z fialky: 
  • procítění energie všeobjímající kosmické lásky a propojení v jednotě s celým vesmírem. Můžeme vnímat, jak jsme součástí světa a jsme ve spojení s každou bytostí v něm. Ať už jsou to lidé, rostliny, zvířata nebo minerály.

  • produchovnění skrze naše vlastní srdce, kdy můžeme vnímat univerzální energii lásky v její plné, čisté, ryzí podobě na maximum.

  • rozvzpomenutí se na propojení s naším hvězdným domovem.

  • propojuje s prožitkem boží podstaty v nás samotných.

  • podporuje přímé spojení ze Země do Nebe (Vesmíru) a uvědomění, že nepotřebujeme žádného prostředníka.

  • nese v sobě energii blaženosti, kterou můžeme prožívat, když se uvolníme a otevřeme důvěře v život, v sebe, ve vědomí, že je o nás postaráno a my můžeme opustit křečovité usilování a plynout s proudem života.

  • dává pochopit, že vše je v naprostém pořádku právě tady a teď.

  • pomáhá odpoutat se od vnějšího ruchu světa či našich myšlenek a zaměřit se do svého středu, kde je klid a blaženost.

Zkušenosti lidí s užíváním esence z fialky

Způsob použití:
Esence je dodávaná v lahvičce s rozprašovačem a je určena k vnějšímu použití. Stačí 2 střiky nad hlavu, aby se esence mohla rozprostřít okolo vašeho těla. Vždy ráno po probuzení a večer před spaním. Je fajn, když můžete na daném místě ještě chvíli setrvat. Takto esenci používejte nejméně 3 týdny nebo až do spotřebování celého obsahu. Podle vlastního pocitu můžete esenci skříknout i častěji, např. třikrát denně nebo 3 střiky během jednoho použití.
 
Na začátku užívání se mohou vyplavit některé staré emoce, které s tématy fialky souvisí. To je v pořádku. Stačí, když je budete chvilku soustředěně vnímat. Pak mohou samy odeznít a přestat již zasahovat do vaší přítomnosti. Někdy se stane, že vyplave na povrch nějaké těžší téma, což je také dobře a je to výborná příležitost si ho zpracovat v rámci nějaké aktivní práce na sobě.
 
Užívání esence z fialky nekombinujte s užíváním esencí jiného druhu. Jiné esence můžete začít užívat 1 - 2 týdny po doužívání esence z fialky.

 

Cena lahvičky: 595 Kč

Objem: 50 ml

Složení: voda, hruškový destilát, vibrační výtažek z violky vonné. Esence voní spíše po hruškách, ne po fialkách. Alkohol je tu pro konzervaci. Nejedná se o aromaterapii, ale o květovou esenci s výše uvedenými účinky.

Ať Vám esence slouží k maximálnímu užitku jemně a v harmonii s Vaším nejvyšším dobrem.

Bára Zumotová

Objednat esence