Esence z jahodníku

Jahodník má velmi jemnou, něžnou a vyživující energii. 

Dosycuje to, co nám chybělo v minulosti, a naplňuje náš život prožitkem plnosti, sladkosti a hojnosti. 

Tvorba esence z jahodníku byla velmi milá a provázel ji prožitek vděčnosti a požehnání. Celý příběh si můžete přečíst zde.

 

Účinky esence z jahodníku:
  • pomáhá propustit omezující přesvědčení o tom, co můžeme dostat, o co můžeme žádat, co je možné a jak plný život můžeme žít.
  • ladí naše vnitřní přesvědčení na hojnost, která nemusí být spojena pouze s hmotnými statky, ale především s přijetím svobody žít život, jaký si přejeme.
  • může se projevit v tom, že si dovolíme požádat o pomoc a přijmout ji a přestaneme po sobě chtít všechno vyřešit sami a neobtěžovat druhé sebou samými.
  • pro někoho znamená změnu ve vztahu k jídlu, které přestane být náhražkou za emocionální nedostatek. To se může projevit v menší potřebě jídla co do kvantity, ale větší potřebě kvality výživy. Může zmírnit chutě na sladké, když jsou projevem nahrazování si lásky a sladkosti v životě.
  • dosycuje to, co nám chybělo v minulosti. 
  • přináší pohodu, pocit naplnění a spokojenosti sama se sebou. Můžeme pochopit, že dostávat od života to, co je v souladu s naším bytostným já, je přirozené.

 

Způsob použití:
Esence je dodávaná v lahvičce s rozprašovačem a je určena k vnějšímu použití. Stačí 2 střiky nad hlavu, aby se esence mohla rozprostřít okolo vašeho těla. Vždy ráno po probuzení a večer před spaním. Je fajn, když můžete na daném místě ještě chvíli setrvat. Takto esenci používejte nejméně 3 týdny nebo až do spotřebování celého obsahu. Podle vlastního pocitu můžete esenci skříknout i častěji, např. třikrát denně nebo 3 střiky během jednoho použití.
 
Na začátku užívání se mohou vyplavit některé staré emoce, které s tématy jahodníku souvisí. To je v pořádku. Stačí, když je budete chvilku soustředěně vnímat. Pak mohou samy odeznít a přestat již zasahovat do vaší přítomnosti. Někdy se stane, že vyplave na povrch nějaké těžší téma, což je také dobře a je to výborná příležitost si ho zpracovat v rámci nějaké aktivní práce na sobě.
 
Užívání esence z jahodníku nekombinujte s užíváním esencí jiného druhu. Jiné esence můžete začít užívat 1 - 2 týdny po doužívání esence z jahodníku.

Cena lahvičky: 595 Kč

Objem: 50 ml

Složení: voda, hruškový destilát, vibrační výtažek z jahodníku. Esence voní spíše po hruškách, ne po jahodníku. Alhokol je tu pro konzervaci. Nejedná se o aromaterapii, ale o květovou esenci s výše uvedenými účinky.

Ať Vám esence slouží k maximálnímu užitku jemně a v harmonii s Vaším nejvyšším dobrem.

Bára Zumotová

Objednat esence