Poradna

Každý se v průběhu života dostane do situace, která je pro něj těžká. Zažívá konflikty ve vztazích, rozchody, nepříjemnosti v práci nebo by rád dal svému životu jiný směr. Jsou to situace, které nás trápí, ale jsou také užitečné tím, že nás "dostrkávají" k tomu podívat se na to, proč se nám něco nedaří a to je to, v čem Vám mohu být nápomocná.

Spolu se můžeme podívat na kořen problému a díky tomu proměnit tu část Vašeho života, která se k tomu váže.

Pracuji s obrazy ve Vaší mysli. Tedy s tím, jak vypadá Váš svět, Vaše vztahy i Vaše minulost ve Vaší hlavě a jak se promítají do Vašeho současného prožívání. Vytvořila jsem si vlastní způsob práce a ten přizpůsobuji potřebám klienta, protože každý potřebuje trochu jiný způsob komunikace a jiné způsoby pochopení jsou mu přirozené. Současně se můj způsob práce stále rozvíjí a mění spolu se mnou, jak se rozvíjím a rostu já sama.

Mým cílem je, abyste objevili a procítili zásadní zážitky ze své minulosti, které Vás určitým způsobem limitují v současném životě a mohli jste začít žít více v souladu se svým bytostným já, které je ve své podstatě svobodné a je-li svobodné, je i šťastné.
To je výchozí bod pro to, abyste mohli vytvářet vztahy a pouta z lásky a radosti namísto závislosti a strachu být sám. Svoboda, radost a láska pak kvete nejen ve Vás, ale i Vašich vztazích a Váš život vzkvétá.
 

Pochopení a změny, které budete potřebovat udělat, se dají také velmi dobře podpořit užíváním australských květových esencí. Jedná se o kapky s výtažky z australských rostlin. Osobně mi pomohly najít v sobě sílu a udělat velké životní změny, díky kterým žiju šťastnější a spokojenější život.

Klientům připravuji esence na míru tak, aby jim pomohly v tom, co potřebují řešit právě TEĎ.

Konzultace poskytuji  osobně v Praze  nebo na dálku přes videohovor na Skypu či Facebooku. Esence zasílám poštou v rámci ČR i do ciziny.

Na konzultaci se můžeme domluvit :

  • e-mailem zumotovab@gmail.com
  • telefonicky 603402727
  • i přes chat na Facebooku.

 

Nejste si jistí, zda vám mohu pomoci?

Napište mi stručně, co byste potřebovali a já vám odpovím, jak vám mohu být užitečná.