Den pro naše šťastné vztahy

Den, kdy se hluboce věnujeme svému nitru a tématům, která jsou aktuálně připravená k jejich otevření, prozkoumání a proměně.
 
Jde o to, že naše vztahy mohou být frustrující a zraňující ne proto, že ten druhý je tak hrozný, ale proto, že si neseme bolestivá zranění z minulosti, kterých se ten druhý teď dotýká, protože je nám blízko. My pak reagujeme v emocích, spouštíme emoce druhého, a tak roztáčíme kolotoč bolesti, který vypadá, že nemá jiné řešení než odchod a přerušení kontaktu. Když se nám však podaří naše zranění zhojit, už neexistuje to bolavé místo, do kterého se ten druhý mohl trefovat, a my ho můžeme uvidět v jeho skutečné pravdě. Mnohdy pak zjistíme, že to byl jen náš filtr, který deformoval náš pohled na něj, a uvidíme bytost, která nás má ráda takové, jací jsme a to samé můžeme udělat i my. Pro sebe i pro druhého. Přesně takhle roste láska.
 
Každý z účastníků si může vybrat, zda si bude chtít otevřít své téma nebo být jen tichým pozorovatelem. Obojí je možné a obojí má svůj smysl. I když se jen díváme, dění okolo nás silně ovlivňuje a může být transformační vše, co se rozhodneme přijmout.
 
Bývá to tak, že se sejde skupina, která se ve svých zkušenostech i aktuálních osobních tématech silně prolíná, a tím i podporuje navzájem. Já, jako průvodce tímto dnem, vytvářím prostor, ve kterém se můžete cítit bezpečně, a nabízím jak odpovědi k vašim otázkám, tak možnost podívat se na možná řešení skrze konstelační náhled. 
Jde o to, že vše, co si dovolíme uvidět ve své nahé pravdě, můžeme přijmout a následně měnit svůj život a svoje vztahy tak, abychom v nich byli víc sami sebou a šťastnější.
 
Kdy: neděle 18.9.2022 od 10:00 do zhruba 18:00
Konec přizpůsobíme tak, abychom mohli uzavřít, co bude třeba.
 
Kde: Praha 1, Opletalova 27, institut Adaraya, 3. patro 
(naproti Hlavnímu nádraží)
 

Lektor: Barbora Zumotová

Cena: 2 400 Kč (zahrnuje DPH)

Přihlášky: Je nutné se přihlásit předem přes níže uvedený formulář.

Na místě bude možné si převzít Sluneční esence. Je potřeba si o esence napsat předem
 
Kapacita: 12 účastníků

Přihlášení na Den pro naše vztahy

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: