Rozšiřuji své pole lásky

setkání pro 12 žen

Milá ženo, možná po sobě chceš mít co nejrychleji vše vyřešeno, být už v pořádku, "opravená", schopná být perfektní mámou nebo konečně připravená potkat toho pravého partnera.
Ale tohle všechno v sobě nese obrovský tlak na tebe, který tě může frustrovat a vyčerpávat, protože můžeš mít dojem, že pořád nejsi dost dobrá nebo s tebou je pořád něco v nepořádku.
Jediné, co však opravdu všechny potřebujeme, je bez tlaku na sebe rozšiřovat svoje pole lásky. Nejprve lásky k sobě, a pak zcela přirozeně a samovolně i k druhým.
 

Co to znamená rozšiřovat pole lásky?

Především dovolit si:
  •  vidět vše, co jsi už prožila, pravdivě. Nebagatelizovat, neschovávat pod koberec, ani nelakovat na růžovo, ale také nenést do smrti balvan viny. Prostě to nechat takové, jaké jsi to prožila. 
  • hlouběji poznávat a přijímat svoji skutečnou podobu - svoji vnitřní i vnější krásu
  • víc a víc se zamilovat sama do sebe, být k sobě laskavá a přijmout i ty své části, které jsi považovala za špatné, nevhodné nebo nedůstojné pro tu "správnou ženu", kterou sis myslela, že máš být. 

To přináší úlevu a rozšiřuje naše pole lásky, kdy smíme být těmi, kterými jsme se narodily. Už tehdy jsme byly v pořádku a můžeme se tak začít prožívat i teď.

Skrze přijetí sebe můžeme otevřít prostor pro hluboké přijetí tvých blízkých, tedy pro lásku.

Nabízím ti setkání se mnou, ale hlavně s tebou samotnou skrze nahlédnutí do těch koutů, které byly zapomenuty, hluboko zastrčeny nebo nedoceněny, takže jsi k nim neměla přístup. Přes laskavé slovo a hlavně díky konstelačnímu náhledu tě chci podpořit v tom, abys tyto části mohla integrovat. Díky tomu se pak můžeš cítit celistvější, svobodnější a přirozeně tak rozšiřuješ svoje pole lásky.
 
Kdy: 11.11.2023 od 10:00 do zhruba 17:30 
Konec přizpůsobíme tak, abychom mohly uzavřít, co bude třeba.
 
Kde: Dračí chrám, Praha 1, Jánská 8
(pár minut pěšky z Malostranského náměstí)
 

Lektor: Barbora Zumotová

Cena: 2 400 Kč 

O Sluneční esence si můžete napsat už při přihlašování nebo týden před konáním kurzu.

Přihlášení na Pole lásky

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: