Večer pro ženy oPravdově

5.6.2018 v Praze
Pravda je to, co uzdravuje nás samotné i naše vztahy.
Není potřeba předělávat minulost a lakovat na růžovo naše zážitky či rozhodnutí. Stačí, když dovolíme, aby všechny naše zkušenosti, rozhodnutí, bolesti i radosti mohly existovat a být součástí naší minulosti. Vzít je jako učební lekce, kterými jsme prošli a teď mohou být naší obohacující zkušeností. 

Když nemusíme nic skrývat, můžeme mít čistý stůl pro svůj současný život, naše vnitřní prožívání sebe sama i pro naše vztahy. Můžeme začít naše vztahy tvořit na základě lásky k sobě i k druhým. 

Být opravdová, dovolit si být otevřená a upřímná, nemusí být snadné, pokud jsme v takovém prostředí nevyrostly. Ale můžeme se to učit a prakticky vyzkoušet třeba právě tento večer.

Mým cílem je podpořit vás v tom, abyste nacházely svoji cestu, jak být své, pravdivé a spokojené a tvořit takto své vztahy v pravdě a v lásce.

Každá žena během večera dostane prostor sdělit, jak se aktuálně cítí, co v životě řeší a dostane zpětnou vazbu ode mne nebo další ženy, která jí pomůže vidět vlastní situaci z většího nadhledu, v novém světle, pravdivější a tím také snáze řešitelnou.
Když se totiž podíváme k podstatě, věci se zjednodušují, odpadají nesmyslné hry a předsudky a nacházíme řešení, která jsme třeba původně ani neviděly - jednoduchá a efektivní.

Těším se na vás!

Přihlášky prosím zasílejte emailem na zumotovab@gmail.com nebo přes formulář níže.
 
Kapacita večera: 15 míst
 

Kdy: 5.6.2018 od 18:00 do 21:00

Kde: Klimentská 50, Praha 1 (do 10 minut pěšky z Florence i Hlavního nádraží)

Cena: 450 Kč. Při zaslání platby do 30.5. platí zvýhodněná cena 390 Kč.

 

S Vašimi údaji bude nakládáno citlivě v souladu s dokumentem Ochrana osobních údajů a nebudou nikomu předávány. Na váš email budete dostávat zhruba jednou měsíčně nové články nebo pozvánky na mé kurzy a můžete se kdykoliv odhlásit z odběru těchto informací.

Přihlášení na večer pro ženy oPravdově 1.8.2018

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: