Večery pro ženy s Australskými esencemi

Připravila jsem na sebe volně navazující večery, kdy se budeme scházet v úzkém kruhu žen a věnovat se tématům sebedůvěra, ženství a vztahy. Podporovat nás budou  Australské květové esence.
 
Mnoha ženám v děstství chyběly zdravé a spokojené ženské vzory a teď třeba tápou v tom, jak být ženou a co to vlastně prakticky je. 
Jaké to vlastně je BÝT ŽENOU? Jak si mohu důvěřovat a mít se ráda?
Jak to vypadá v realitě? Jak být šťastnou ženou?
Na tyto otázky budeme hledat odpověď. 
Budeme si povídat, možná i meditovat. Přesně podle toho, jak se budeme cítit a co budeme potřebovat.
Budeme hledat svoje zdroje lásky, dopřejeme si hravost, lehkost i hloubku prožitku a porozumění.
 

Očištění - Sebedůvěra - Ženství - Sexualita

Večery na sebe volně navazují, můžete absolvovat všechny nebo jen některé.  

Ráda bych, abyste mohly absolvovat celý cyklus, protože jednotlivá témata mají ve své posloupnosti určitý smysl a význam. Seřadila jsem je tak, abyste mohly na sobě postupně pracovat a budovat svoji ženskou sebedůvěru.

Proto začínáme nejprve tématem Očištění, kdy se zaměříme na to, co můžeme pustit - staré emoce, nefunkční koncepty, bloky a strachy. Pročistíme také vnitřní orgány - játra, ledviny, lymfu i trávení.

Další měsíc se podíváme na témata, která blokují naši sebedůvěru. Podíváme se tedy na téma viny, sebesabotážní programy (kdy si vlastním přesvědčením o sobě hážeme klacky pod nohy), rodové zatížení a pozici oběti.

Následovat bude téma ženství a témata, jako je vztah k matce, ženství, našemu tělu, naše hormonální rovnováha, radost ze života a svoboda. Proč ženství není submisivita ale přijetí atd.

Naši práci završíme tématem sexualita. Když se očistíme od starých nánosů, posílíme sebedůvěru a probudíme ženství, můžeme začít vnímat svoji sexualitu a začít si ji užívat. Je to vlastně příprava pro partnerství. Potřebujeme dobře vnímat a rozumět své sexualitě, abychom mohly stavět svůj partnerský vztah na zdravém a pevném základě. Kdy sexualita není něco, co musím, abych "udržela chlapa", ale co mohu, protože si tím něco dávám sama sobě. Je to o používání vlastní životní síly dospělého člověka.

Abyste si mohly dovolit celý cyklus, je tak postavena i cena. Pro ty, kdo si objednají celý cyklus platí cena 1200 Kč za všechny večery, tj. 3 + 1 večer zdarma.

Během našich 4 setkání se podrobně dozvíte o účincích celkem 23 australských rostlin.

Každý večer bude zahrnovat:
  • vysvětlení a pochopení témat, které se váží k jedné kombinaci esencí, které v následujícím období můžete užívat (OčištěníSebedůvěraŽenaSexualita)
  • vysvětlení účinků jednotlivých rostlin, které jsou v dané kombinaci obsažené
  • možnost popovídat si o tom, jak žijete, jak se ve svém životě cítíte a co potřebujete.

Kdy: Večery se konají jednou za měsíc vždy v pondělí od 18 do 21 hodin.

11.12.2017 Očištění
15.1.2018 Sebedůvěra
19.2.2018 Ženství
12.3.2018 Sexualita
 

Kde: Klimentská 50, Praha 1 

(několik minut pěšky od stanice Florenc a Masarykovo nádraží)

Zvýhodněná cena za všechny 4 večery: 3 + 1 zdarma = 1200 Kč

Cena za 1 večer: 400 Kč

Cena zahrnuje účast na kurzu a pouze esence užívané během samotného setkání.

Esence na užívání následující měsíc se kupují zvlášť, cena jedné lahvičky je 379 Kč a není povinné si ji koupit.

Mým cílem je, abyste se dostaly hlouběji do sebe, pocítily lásku k sobě samé, prožily si ženskou podporu a odcházely spokojenější a šťastnější.

Těším se na Vás.

Bára Zumotová

 

S Vašimi údaji bude nakládáno citlivě v souladu s dokumentem Ochrana osobních údajů a nebudou nikomu předávány. Na váš email budete dostávat zhruba jednou měsíčně nové články nebo pozvánky na mé kurzy a můžete se kdykoliv odhlásit z odběru těchto informací.

Přihlášení na večery pro ženy

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: