Večer pro ženy na téma RADOST

15.5. od 18:00 v Praze
 
Zvu vás, milé ženy, na večer, který věnujete sobě a na kterém si budeme povídat o RADOSTI - naší schopnosti ji vnímat a prožívat.
 

Kolik radosti v životě můžeme prožívat? 
Co když třeba mnohem víc než teď a co když to může být docela prosté - ne euforické výkyvy, ale skutečně radostné prožívání sebe sama.

BYTÍ V RADOSTI má 2 zásadní a docela jednoduché předpoklady:
NEOČEKÁVÁNÍ a ZODPOVĚDNOST

Když si nedáváme očekávání - laťky, cíle, hodnocení a předpoklady, kdy je TO nebo MY samotné správné, dostatečné nebo dokonalé, můžeme zůstávat v plynutí života a můžeme si užívat všeho, co přichází. Zvnějšku nebo uvnitř nás.

Když si bereme za sebe zodpovědnost, nepotřebujeme druhé, aby nám zajišťovali spokojenost v našem životě. Získáváme moc a svobodu tvořit si svůj život.

To neznamená, že nepěstujeme vztahy. Jen vztahy osvobozujeme od zátěže zajistit druhému štěstí a necháváme prostor LÁSCE.

O tom a mnohém dalším bude večer pro ženy 15.5. v Praze. Budeme rozklíčovávat i konkrétní situace, ve kterých se třeba necítíte dobře, abyste mohly najít způsob, jak změnit svůj postoj a tím situaci proměnit.

Podporou nám budou vůně esenciálních olejů. Náš čich je velmi mocný nástroj, který nás neomylně vede k tomu, co nám aktuálně dělá dobře a co nás právě nyní může podpořit. 

Grep - pomáhá propojit se s naším tělem, vnímat, co potřebuje a být s ním v souladu
Limetka - otevírá srdce pro vnímání radosti. Dovoluje přidat si do života esenci lehkosti a hravosti, kterou si v životě můžeme ponechat, i když už nejsme dětmi.
Bergamot - podporuje sebepřijetí, vnímání vlastní hodnoty a učí lásce k sobě.
 
Na závěr si jeden z olejů odnesete s sebou k domácímu použití (2 ml v ředění s frakcionovaných kokosovým olejem).
 
Kdy: středa 15.5.2019 od 18:00 do 21:00
Kde: centrum Avasa, Křižíková 308/19, Praha 8 (od metra Florenc cca 1 minuta pěšky)
Večer vede Barbora ZumotováOdborným hostem pro aromaterapii je Lucie Kikoťová
Vstupné: 500 Kč
 
Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře níže. 

 

Přihlášení na RADOST 15.5.2019

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: