Ženské vědění

výcvik-nevýcvik v ženské moudrosti a lásce
 
Ženské vědění se nepředává výukou a studiem. Předává se prožitkem, jemným postrčením, pohledem i úsměvem. Podporou v pohroužení se sama do sebe a nacházení odpovědí v sobě samotné.
Nejde o výcvik, protože žena se nepotřebuje trénovat v tom, jaká má být. Potřebuje jen pomoci v tom, aby se mohla uvolnit natolik, aby mohla být sama sebou.
 
To je cesta, na které chci být průvodkyní a pomoci ženám, které o to stojí, aby mohly najít sebe sama ve své ryzosti a naučily se využívat toho, co v sobě mají - vlastní studnice moudrosti a lásky.
 
Nebudu Vás učit, jak máte žít. Podíváme se na základní principy života v lásce a úctě k sobě i druhým. Na Vašich vlastních příbězích Vám mohu ukázat, kde jste se zamotaly do vztahů, ve kterých se projevilo zneužívání, překračování hranic, nezdravé přebírání zodpovědnosti a nízká sebehodnota.
 
Když to uvidíte, můžete začít měnit svoje postavení v těchto vztazích a tím tyto vztahy proměňovat a dávat jim zcela jinou kvalitu. Když najdete v sobě vlastní hodnotu a sílu, už nebudete dovolovat, aby Vás někdo zneužil, ani nebudete mít potřebu zneužívat a být závislé na tom druhém. Můžete začít vytvářet vztahy z lásky, protože můžete prožívat lásku a laskavost samy k sobě.
 

Kdy: 11. - 13.10.2019 

Začneme v pátek v 19 hodin a budeme končit v neděli po obědě.
 

Kde: Květnov 53, u Havlíčkova Brodu

Cena: 3 500 Kč

Ubytování a stravování

Budeme mít pro sebe celý dům a zahradu. 
Pro skupinu 12 žen budou k dispozici 3 ložnice. Dům má 2 koupelny a 2 záchody.
K dispozici budeme mít saunu.
Vybavení: povlečení, ručníky, pasty na zuby, sprchové gely 
U domu jsou kočičky. V domě ne.
 
Stravování bude zajištěno ve formě teplé obědy a večeře + buchty na svačinu :-) 
Všechno domácí a vždy 1 společné jídlo s případnou úpravou pro speciální diety. 
Na snídani s sebou vezměte, co máte rády.
V kuchyni jsou veškeré spotřebiče, káva a čaje k dispozici, cukr, med.
Na nás bude, abychom si jídlo naservírovaly a umyly nádobí (v myčce).

Přihlášení na Ženské vědění

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

S Vašimi údaji bude nakládáno citlivě v souladu s dokumentem Ochrana osobních údajů a nebudou nikomu předávány. Na váš email budete dostávat zhruba jednou měsíčně nové články nebo pozvánky na mé kurzy a můžete se kdykoliv odhlásit z odběru těchto informací.