Ženské vědění

výcvik-nevýcvik v ženské moudrosti a lásce
 
Ženské vědění se nepředává výukou a studiem. Předává se prožitkem, jemným postrčením, pohledem i úsměvem. Podporou v pohroužení se sama do sebe a nacházení odpovědí v sobě samotné.
Nejde o výcvik, protože žena se nepotřebuje trénovat v tom, jaká má být. Potřebuje jen pomoci v tom, aby se mohla uvolnit natolik, aby mohla být sama sebou.
 
To je cesta, na které chci být průvodkyní a pomoci ženám, které o to stojí, aby mohly najít sebe sama ve své ryzosti a naučily se využívat toho, co v sobě mají - vlastní studnice moudrosti a lásky.
 
Nebudu Vás učit, jak máte žít. Podíváme se na základní principy života v lásce a úctě k sobě i druhým. Na Vašich vlastních příbězích Vám mohu ukázat, kde jste se zamotaly do vztahů, ve kterých se projevilo zneužívání, překračování hranic, nezdravé přebírání zodpovědnosti a nízká sebehodnota.
 
Když to uvidíte, můžete začít měnit svoje postavení v těchto vztazích a tím tyto vztahy proměňovat a dávat jim zcela jinou kvalitu. Když najdete v sobě vlastní hodnotu a sílu, už nebudete dovolovat, aby Vás někdo zneužil, ani nebudete mít potřebu zneužívat a být závislé na tom druhém. Můžete začít vytvářet vztahy z lásky, protože můžete prožívat lásku a laskavost samy k sobě.
 
PODROBNOSTI PŘIPRAVUJI.
CHCETE-LI BÝT INFORMOVÁNA, AŽ BUDE VŠE PŘIPRAVENO, MŮŽETE VYPLNIT FORMULÁŘ NÍŽE.

 

Přihlášení na Ženské vědění

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: