Informace k užívání Australských esencí

Aktuální stav: Poté, co jsem začala vyrábět květové esence z českých rostlin, už jsem neměla kapacitu věnovat se nadále práci s Australskými esencemi. Systém českých květových esencí má název Sluneční esence a můžete si prohlédnout naše rostliny a jejich účinky na www.slunecniesence.cz.

 

Hotové kombinace esencí se užívají vnitřně. Vždy 7 kapek ráno a 7 večer. Tyto kapky jsou dodávány hotové v uzavřeném obalu výrobcem přímo z Austrálie.
Kape se pod jazyk nebo do sklenice vody.
Užívají se vždy ráno těsně po probuzení a večer těsně před spaním. Nejsnazší je mít lahvičku na nočním stolku.

Jedná se o doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Esence na míru připravuji z hotových koncentrátů jednotlivých rostlin, které vkládám do lahviček obsahujících vodu a brandy. Koncentráty jsou dodávány také výrobcem přímo z Austrálie. Vzhledem k tomu, že esence na míru vyžadují můj vstup do jejich přípravy, kdy není možné dodržet potřebné platné právní a hygienické předpisy, nemohu Vám doporučit jejich vnitřní užití. Esence na míru můžete použít například v rozprašovači a ráno a večer použít v prostoru, ve kterém se pohybujete.

Esence pracují převážně na podvědomé úrovni a čistí nás především v noci během spánku. Proto se během užívání může zdát více snů.
Může se stát, že na začátku užívání dojde ke zhoršení stavu, např. větší nesoustředěnost, zmatek nebo zhoršení nálady. Na povrch totiž začnou vyplouvat témata, na kterých esence pracují. Během 1 - 2 dnů to však obvykle zmizí. Výjimečně může zhoršení trvat déle (až 2 týdny), ale nelekejte se toho a nechte emoce jen proběhnout a odejít. Kdyby toho na Vás bylo moc, můžete na 1 - 2 dny snížit počet kapek na polovinu.
Složení tinktury: voda, brandy (pro konzervaci) a vibrační výtažky z Australských rostlin.
Esence lze užívat společně s léky nebo dalšími přípravky, které užíváte.
Doporučuji se během užívání vrátit k účinkům jednotlivých rostlin a opakovaně si je přečíst, aby se zapojila i vědomá mysl.
K užívání si můžete vymyslet i afirmaci, kterou si nahlas zopakujete, když budete esence kapat.