Esence na míru z Australských rostlin

Aktuální stav: Poté, co jsem začala vyrábět květové esence z českých rostlin, už jsem neměla kapacitu věnovat se nadále práci s Australskými esencemi. Systém českých květových esencí má název Sluneční esence a můžete si prohlédnout naše rostliny a jejich účinky na www.slunecniesence.cz.
 
Vhodné složení Vaší kombinace esencí na míru určíme během osobní konzultace nebo virtuálně.
Esence vybírám tak, aby se společný účinek rostlin maximálně podpořil a aby se kombinace zaměřila na to, co TEĎ nejvíc potřebujete. Obecné zadání považuju za nejlepší, protože do něj nevkládáme konkrétní úmysly, které vycházejí z ega.
Není cílem, aby lahvička obsahovala co nejvíc rostlin, to by se celkový účinek tříštil. Jde o to, aby byl výběr co nejlépe zacílený, abychom "uhodili hřebíček na hlavičku" a uzdravili to, co je pro Vás právě teď to nejdůležitější a na co jste v tuto chvíli připraveni.
Je důležité, aby kombinace esencí zahrnovala ty, které řeší aktuální symptomy a ty, které řeší příčinu jejich vzniku. Různí lidé mohou mít stejné symtomy nebo životní situaci, ale mohly vzniknout ze zcela odlišných důvodů.
 
Jak to vypadá konkrétně?
 
Virtuální komunikace probíhá e-mailem.
Od vás potřebuji: 
  • vaše jméno a datum narození. Nechcete-li, nemusíte mi o sobě psát nic dalšího, pro určení esencí stačí vaše jméno a datum narození.
  • adresu, kam vám mohu esence poslat
  • Je vhodné připojit popis toho, co byste chtěli vyřešit nebo v jaké situaci se nacházíte. Nemusí být podrobný. Na druhou stranu čím více mi řekne, tím přesněji vám pak mohu napsat, na co ve vašem životě budou vybrané esence působit, případně nějaké konkrétní doporučení, na co byste se mohli zaměřit.
  • Je užitečné připojit 2-3 rostliny, jejichž obrázky se vám nejvíc líbí a 2-3 rostliny, jejichž obrázky se vám nejvíc nelíbí. Zde si můžete obrázky prohlédnout.
Ode mě dostanete:
  • Rozbor tématu, na které se vybraná kombinace rostlin zaměřuje v návaznosti na vaši aktuální životní situaci. Čím více informací mi o sobě poskytnete, tím konkrétnější mohu být. 
  • Informace o vybraných esencích - na jaké téma budou působit a jak jednotlivé esence podpoří čištění tohoto tématu. Případně doporučení, na co byste se měli zaměřit a co je pro vás nyní důležité pochopit. 
  • Obecné informace k užívání esencí
  • Lahvičku s esencemi dostáváte ke konzultaci zdarma jako bonus.
Cena konzultace pro určení vaší kombinace esencí na míru je 650 Kč + poštovné (v ČR 60 Kč) a rozsahem je omezena na 30 minut.
 
Při závažnějších problémech nebo fyzických potížích nelze předem určit, zda pro změnu bude stačit jedna lahvička nebo jich bude potřeba více. Jedná se o postupný proces, kdy každá lahvička vyčistí určité téma do určité hloubky. Záleží to na komplexnosti problému a také na tom, jak dlouho vznikal.  
 
 

"Flower images supplied courtesy of Australian Bush Flower Essences, all rights reserved."