Pouze v květnu dárek k registraci - esenciální olej z magnólie

Vůni magnólie jsem si zamilovala už před pár měsíci.

Sladká, ovocná, lehce omamná vůně.
Účinky má magnólie zklidňující a uvolňující. Osvěžuje a zlepšuje náladu.
Můžete ji používat i jako svůj osobní parfém.

V Evropě se nedá koupit. Ale! :-)
Mám teď možnost nechat si ji přivést z Ameriky a nabízím dalším nadšencům do esenciálních olejů olej z magnólie jako dárek k registraci.

Podmínkou je, aby registrace včetně zaplacení objednávky proběhla v květnu a zde.

Olej z magnólie mi dorazí koncem června. Pak bych Vám ho poslala. V rámci ČR zdarma. Do ostatních zemí byste si zaplatili poštovné. Registrovat se můžete odkudkoliv.
Olej je ve formě roll-onu a je to olej z magnólie ve frakcionizovaném kokosovém oleji, objem 10 ml. Maloobchodní cena je cca 880 Kč, ale to jen pro informaci. Dostali byste ho k registraci jako dárek.

S registrací do doTerry Vám samozřejmě pomůžu. Můžete si přečíst postup, jak se registrovat.

Není to žádná velká věda a nevytváříte si žádný závazek k dalším nákupům. Při registraci získáváte slevu na všechny nákupy (včetně toho prvního) 25% a je potřeba zakoupit si některý z registračních balíčků. Skvělá je např. domácí "lékárnička", což je sada 10 olejů, které doma nejčastěji využijete. Levandule, kadidlo, citrón, máta peprná, oregano, čajovník a pak směsi esenciálních olejů. 
Někteří jste tuto sadu už měli možnost vyzkoušet na některém z aromaterapeutických kurzů. Kdo jste tu možnost neměli, tak mi napište a nějak to vymyslíme.

Pár zajímavostí k magnóliím:

  • jsou to jedny z nejstarších rostlin a nejspíše první rostliny opylované hmyzem
  • jsou opylovány brouky, protože v době, kdy magnólie už rostly, neexistovali běžní opylovači (včely, vosy, motýli)
  • jako první pěstovali bílou odrůdu buddhističtí mniši v klášterech jako symbol čistoty
  • Číňané je kvůli krásný květům a intenzivní sladké vůni považovali za symbol ženské krásy.

 

Kde nakoupit oleje doTerra

Možnosti jsou tři:
 
1) Můžete si prohlédnout eshop a sami objednat za maloobchodní ceny. (Klikněte na odkaz a na stránce jděte v pravém horním menu na položku Obchod.)
Abyste viděli správné ceny, musíte si vybrat zaslání do ČR. Každá země má jiné DPH.
Pokud chcete jeden nebo dva oleje, doporučuji vzhledem k poštovnému z Holandska využít druhou možnost.
 
2) Napište mi do emailu, který olej byste chtěli a já vám ho objednám a zašlu. Cena je stejná jako v předchozím bodě a poštovné 60 Kč po ČR.
 
3) Můžete se zaregistrovat a nakupovat sami za velkoobchodní ceny, tj. o 25% levněji.

Proč používat doTerru, když olejů je na trhu spousty a často levnějších?

Především kvůli kvalitě. Díky jejich kvalitě poznáte účinek esenciálních olejů na svém těle nebo psychice. Nebude to jen vonět, ale poznáte, že se cítíte jinak.

Pro mě byly oleje doTerra první, u kterých jsem s překvapením zaznamenala okamžitý účinek. Nebyla to jen líbivá vůně, ale prostředek, který mě během několika vtěřin vytáhl z velké momentální únavy. To byl můj úplně první zážitek a konkrétně se směsí olejů s názvem DeepBlue.

Později následovala levandule, která krásně uvolnila před cestováním, takže celý den strávený na letištích a v letadle byl pohodový a příjemný nehledě na lehké turbulence.

Následně jsme vyzkoušeli při zánětu dýchacích cest oregano, které je velmi silné, proto se s ním také musí opatrně a jen krátkodobě.

A všechny trávicí potíže a přetláskaná bříška řešíme směsí Zengest, která obsahuje spoustu bylinek: fenykl, mátu peprnou, anýz, zázvor, estragon, kmín a koriandr.

Další argument, který mě osobně velmi těší, je zodpovědnost firmy k přírodě i lidem.

DoTerra si velmi dává záležet na tom, aby oleje získávala co nejšetrnějším způsobem a zdroje olejů byly stále obnovovány. 

Současně podporuje činnost své nadace, která zlepšuje životní podmínky lidí, se kterými dlouhodobě na dodávání olejů spolupracují. Např. zavedli vodu do oblasti, kde pro ni lidé museli chodit několik kilomentrů nebo vybavili ženy a mladé dívky mentruačními pomůckami, které jsou v některých oblastech naprosto nedostupné.