Kde nakoupit oleje doTerra

Možnosti jsou tři:
 
1) Můžete si prohlédnout eshop a sami objednat za maloobchodní ceny. (Klikněte na odkaz a na stránce jděte v pravém horním menu na položku Obchod.)
Abyste viděli správné ceny, musíte si vybrat zaslání do ČR. Každá země má totiž jiné DPH.
Pokud chcete jeden nebo dva oleje, doporučuji vzhledem k poštovnému z Holandska (8,5 euro) využít druhou možnost.
 
2) Napište mi do emailu, který olej byste chtěli a já vám ho objednám a zašlu. Cena je stejná jako v předchozím bodě a poštovné 60 Kč po ČR.
 
3) Můžete se zaregistrovat a nakupovat sami za velkoobchodní ceny, tj. o 25% levněji. Registrace nevytváří žádné závazky, takže klidně můžete udělat jednorázový nákup a pak už dál nenakupovat. 

Proč používat doTerru, když olejů je na trhu spousty a často levnějších?

Především kvůli kvalitě. Díky jejich kvalitě poznáte účinek esenciálních olejů na svém těle nebo psychice. Nebude to jen vonět, ale poznáte, že se cítíte jinak.

Pro mě byly oleje doTerra první, u kterých jsem s překvapením zaznamenala okamžitý účinek. Nebyla to jen líbivá vůně, ale prostředek, který mě během několika vtěřin vytáhl z velké momentální únavy. To byl můj úplně první zážitek a konkrétně se směsí olejů s názvem DeepBlue.

Později následovala levandule, která krásně uvolnila před cestováním, takže celý den strávený na letištích a v letadle byl pohodový a příjemný nehledě na lehké turbulence.

Následně jsme vyzkoušeli při zánětu dýchacích cest oregano, které je velmi silné, proto se s ním také musí opatrně a jen krátkodobě.

A všechny trávicí potíže a přetláskaná bříška řešíme směsí Zengest, která obsahuje spoustu bylinek: fenykl, mátu peprnou, anýz, zázvor, estragon, kmín a koriandr.

Další argument, který mě osobně velmi těší, je zodpovědnost firmy k přírodě i lidem.

DoTerra si velmi dává záležet na tom, aby oleje získávala co nejšetrnějším způsobem a zdroje olejů byly stále obnovovány. 

Současně podporuje činnost své nadace, která zlepšuje životní podmínky lidí, se kterými dlouhodobě na dodávání olejů spolupracují. Např. zavedli vodu do oblasti, kde pro ni lidé museli chodit několik kilomentrů nebo vybavili ženy a mladé dívky mentruačními pomůckami, které jsou v některých oblastech naprosto nedostupné.