Konkrétní příklad esencí na míru

S laskavým souhlasem klientky zveřejňuji její zadání pro vytvoření esencí na míru, složení vybraných esencí a moje shrnutí daného tématu.
Proč? :-) Abyste si mohli udělat představu, co můžete dostat, když si objednáte esence na míru.
 

Zadání pro zhotovení esencí od klientky

Dobrý večer,

tak jsem právě vyplnila formulář na Vašich stránkách. Ráda bych si objednala esenci na míru. Už nějakou dobu Vás sleduji na FB, ráda čtu Vaše články. Na osobní konzultaci to mám, bohužel, daleko, tak budu ráda, půjde- li to vyřešit pře email.

První záměr se kterým mě napadlo se na Vás obrátit byla SEBEDŮVĚRA. Pak jsem si procházela stránky a četla jaké esence nabízíte a ohlasy atd. A pak by se mi hodila přinejmenším polovička esencí...:-)

Uvědomila jsem si v pátek při hodině klavíru, kdy paní učitelka po mně chtěla něco zahrát - něco nového, že už jsem měla na jazyku : "Noo, tak to nezvládnu" Ani to nebylo myšleno příliš vážně (vždyť je to jen nějaké hraní) ale řekla jsem to. A uvědomila jsem si, že to používám často. Někdo mě např. chce naučit něco nového, ukáže mi to, jak se to dělá  a teď chce po mně ať mu to ukážu já. A tam mám už věty typu:" Noo, já nevím jestli to půjde " nebo " Noo, to dopadne" Vše je spojeno i se strachem. Přišlo mi, že tato NEsebedůvěra nemusí být nutně čistě moje. Když se podívám na chování svých rodičů - mají to stejně. Přitom nejsem tak nešikovná nebo neschopná. Mám pocit, že ono se to kdysi tak moc nenosilo "věřit si" , "být sebejistý" Děti se takhle nevychovávaly. A já bych ráda důvěřovala sobě, svým chopnostem, intuici...

Zatím děkuji a přeji hezké dny!
 
Obrázky esencí, které se nejvíce líbí: Bluebell, Busch Fuchsia, Five Corners
Obrázky esencí, které se nejvíce nelíbí: Sturt Desret Pea, Grey Spider Flower, Sundew

Email s vybraným složením esencí a jejich rozbor

Dobrý den,

esence jsem vytestovala a dnes je odešlu. V pondělí byste je měla mít.

Vaše lahvička obsahuje:
Bluebell
Dog Rose
Five Corners
Illawarra Flame Tree
Philotheca
Sturt Desert Pea


Bluebell otevírá srdce. Je určena těm, kteří jsou odtrženi od vnímání vlastních pocitů. Emoce zde jsou, ale uvězněny uvnitř. Tito lidé mají podvědomý strach vyjádřit pocity lásky, radosti apod. z obavy, že jejich pocity jsou konečné a neobnovitelné. Jednají z podvědomé obavy, že těchto pocitů nemají dost a pokud projeví to, co cítí, rozdají se, nic jim nezůstane a pak nebudou moci přežít. Tato obava může často být zakrývána přísným, nekompromisním, rázným až autoritativním chováním.
Bluebell dodá důvěru, pochopení hojnosti a bezpodmínečné lásky a naladí na sdílení radosti.

Dog Rose čistí stud, bázlivost, nejistotu a obavy se ukázat. Dodává sebedůvěru a kuráž ukázat, kdo jsem a plně obsáhnout život. Okvětní lístky Dog Rose vypadají jako svěšená ramena člověka, který se bojí. Esence pomáhá zvednout hlavu, narovnat ramena a začít ukazovat, kdo jsem já.

Five Corners čistí sabotážní programy, kdy sami sobě nějakým svým negativním přesvědčením o sobě kazíme to, co bychom si přáli. Např. to Vaše "To nezvládnu. To dopadne atd." Pomáhá najít svoji vnitřní sílu. Přijmout sama sebe ve své jedinečnosti a kráse. Posiluje sebelásku, sebeúctu a sebedůvěru.

Illawarra Flame Tree je pro lidi, kteří se cítí velmi zranění, když jsou přehlíženi. Pro ty, kteří prožívají odmítnutí velmi zdrcujícím způsobem. Řeší také sebeodmítání a úzkost z nových zkušeností a převzetí zodpovědnosti. Pomůže udělat první krok.
Dodá jistotu, sebedůvěru a sebepřijetí. Pochopení, že něčí odmítnutí, je především o tom, jak to vidí a cítí ten druhý, ne o tom, jaký jsem já.

Philotheca je o ocenění sebe sama a přijetí pochvaly od ostatních. Jsou lidé, kteří neumí přijmout kompliment. Uvádí je do rozpaků a mají tendenci se hned shodit. Tato esence také eliminuje přílišnou štědrost, která je provázena zapomínáním na svoje potřeby. Učí přijmout lásku, ocenění a uznání, včetně ocenění sebe sama.

Sturt Desert Pea uvolňuje hluboké vnitřní rány, bolest a smutek. Očišťuje od hlubokého, starého žalu. Tím dělá volný prostor něčemu novému. Je to jedna z nejsilnějších australských rostlin.

Celkově tedy je to kombinace, která Vám pomůže uvolnit bolest, kterou jste kdysi zažila právě v souvislosti s Vaší schopností něco udělat, dokázat, kdy tato zkušenost byla nejspíše prožita velmi blestivě jako odmítnutí Vás samotné. Esence Vám pomohou přestat se odmítnutí či kritiky bát, otevřít srdce, docenit sama sebe, pustit se sebepoškozujících vzorců a začít naplno ukazovat, kdo jste a co umíte. To vše s radostí a lehkostí bez potřeby někomu něco dokázat.

Jak na Vás tato kombinace esencí působí?

Během užívání vnímejte svoje pocity. Mohou se vracet staré emoce a vzpomínky. Dovolte jim, aby mohly existovat a být procítěny. Pak už mohou zůstat v minulosti a nemusí Vám kalit současnost.

Ať Vám esence slouží k maximálnímu užitku jemně a v harmonii s Vaším nejvyšším dobrem.

Budu ráda, když pak napíšete, jak Vám esence účinkovaly a jak se nyní cítíte.

Přeji krásný víkend 
Bára Zumotová

Reakce klientky na složení esencí

Dobrý večer, Báro.
Moc děkuji! Nevím sice jak to děláte:-), ale z toho, jak jste rostliny vybrala a toho, co jste k nim napsala, jste mě vystihla naprosto přesně:-) To jsem já a takhle to přesně teď mám. Když jsem to četla, tak ke konci už jsem přes slzy neviděla. Vybrala jste to skvěle. Ještě chci napsat, že žádná z rostlin na mě nepůsobí tak odpudivě jako ta Sturt Desert Pea.
Ještě jednou děkuji a určitě se ještě ozvu.
Ještě vysvětlení, proč nás některé obrázky rostlin tak odpuzují:

Sturt Desert Pea je o velké bolesti, proto může působit tak odpudivě. 

Zkuste se na ni podívat po dobrání kapiček a je dost pravděpodobné, že už Vám tak ošlivá připadat nebude. 

Svoje esence na míru si můžete objednat prostřednictvím formuláře.

Doporučuji i konzultaci přes Skype, která Vám pomůže uvolnit některé emoce, které zůstávají skryté či nepochopené a udělat si v sobě pořádek i touto formou. Esence pak budou skvělou podporou všech změn, které během konzultace nastartujeme.

Ceník

Kdybyste si nebyli jistí, co je pro Vás osobně vhodné, napište na zumotovab@gmail.com nebo zavolejte. Ráda Vám poradím.

Krásné dny

Bára Zumotová